3.Díl - Zkušený člověk

18. prosince 2009 v 15:52 | Koníček |  Parkurový život


Šla jsem tedy k Alex. Ahoj,ty jsi Alex? Ano jsem potřebuješ něco? Ano,prý by jsi mně mohla pomoci dostat se na Dietrich. Ano,to bych mohla,ale ty musíš najít zkušeného člověka! A kdo je to? To ti neřeknu.Musíš trénovat,a pak ho poznáš neboj. Aha.... Pak už jsem odjela.

Vyjela jsem nakopec nad stájí Meander,a přemýšlela o tom člověku... Kdo to tak může být? Opakovala jsem si pořád dokola.
Ale to už jsem přestala přemýšlet a jela opět za Sametem.Rychle.Přestala jsem opravdu už alespon na chvíli přemýšlet o tom,kdo ten člověk o kterém mluvila Alex.Běžela jsem tryskem,a Black dream se opravdu dlouhá vyjížd'ka zimní cestou líbila,a tak málem nezastavil před stájí.Ale nakonec ano.Já sesedla a zavedla na chvíli do stáje.Postarala jsem se o Sameta a o ostatní koně,dala jsem napít a nakrmit a vyhřebelcovat i Black dream.Pak jsme vyjely.
Jela jsem za Lindou opět na hodinu skákání.Tentokrát jsme zkoušely skákání ve cvalu.Pořád jsem skákala v trysku._Byla to opravdu změna i pro Black dream,a bylo to opravdu vidět.Ale tři kolečka a pak už mu to šlo tak krásně! Lindo,tak co? / Bylo to super.Zatím tady nebyl nikdo,kdo by napoprvé po třech kolečkách to celé ve cvalu dokázal¨bez chyb!! / To jen díky Black dream / =) / Tak jo ahoj a zítra zase!! / ahooooj
A pak jsem jela domů.Ale zastavila jsem se na kře,přes kterou vede trasa,kde se trénují koně.Někdo tam rybařil. Bylo toho tam opravdu hodně!Sesedla jsem z Black dream,a prohlížela jsem si to.Zajímalo by mně,kdo to tam dal!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Helča twé SBÍÍÍÍÍÍÍ | Web | 19. prosince 2009 v 10:25 | Reagovat

Už nemám pozastavený blog :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.